dt.ua

Порошенко: Відставка Блаттера дає надію на скасування деяких корупційно мотивованих рішень ФІФА

  Президент України Петро Порошенко схвально прокоментував рішення Зеппа Блаттера піти у відставку з поста президента Міжнародної федерації футболу (ФІФА).

  "Світ змінився. Відставка Блаттера внаслідок гучних корупційних скандалів у ФІФА дає надію на скасування деяких корупційно мотивованих рішень цієї організації. Правда завжди перемагає!" - написав Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

  Раніше в Швейцарії були порушені кримінальні справи про хабарі при виборі місця проведення чемпіонатів світу з футболу 2018 і 2022 року, які пройдуть в Росії і Катарі. Вранці 27 травня в Цюріху в рамках справи було заарештовано 14 осіб, у тому числі віце-президента виконкому ФІФА Джеффрі Уебб і Еухенії Фігередо. Також відомо, що "права рука" Зеппа Блаттера Жером Вальке причетний до переказу 10 млн дол. на рахунок фігуранта справи про корупцію у ФІФА. Вальке заявляє, що не мав таких повноважень. 

  Блаттер, який раніше був переобраний президентом Міжнародної федерації футбольних асоціацій, заявив, що піде у відставку на тлі корупційного скандалу. Позачерговий конгрес ФІФА, на якому обиратимуть її нового президента, пройде не раніше грудня.

  Прес-секретар Європейської комісії Наталі Вандейстадт заявила, що Європейський союз не розглядає можливість бойкоту чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії. При цьому вона зазначила, що ЄС закликає ФІФА до швидких реформ на тлі корупційного скандалу.

  Попередній матеріал
  Російський суд продовжив арешт офіцера спецслужби Естонії
  Наступний матеріал
  По усій лінії фронту терористи обстрілюють позиції українських військових
  Теги:

  На тлі корупційного скандалу президент ФІФА Блаттер іде у відставку

  Розвиток корупційного скандалу у ФІФА

  Принц Вільям закликав реформувати ФІФА

  2 британські банки розслідують можливе відмивання грошей ФІФА