Порошенко пообіцяв медалістам Європейських ігор інновації в українському спорті

  За спортивні інновації візьмуться в Україні.

  Йдеться про створення умов для наукових розробок та впровадження сучасних технологій у спорті. Про таке під час зустрічі з призерами та учасниками Європейських ігор у Баку заявив Президент Петро Порошенко.

  Окрім цього, у планах влади - розвиток нової спортивної інфраструктури, а також підтримка функціонування центрів олімпійської та неолімпійської підготовки. Для цього, за словами глави держави, залучаться підтримкою приватних підприємців. Відповідний досвід співпраці між державою і бізнесом запозичають у європейських країн.

  Окрім цього,  Президент привітав спортсменів з перемогами. Петро Порошенко зазначив, Україні є ким пишатися, а успіх нашої збірної на змаганнях допоможе сформувати спортивний імідж країни.

  Нагадаємо, 46 медалей вибороли українські спортсмени на I Європейських іграх, які цього року відкрилися в азербайджанській столиці Баку. Усього на турнірі Україну представляли 243 спортсмени - у 19-ти з 20-ти дисциплінах. У загальнокомандному заліку посіла восьме місце серед 50 країн Європи.

  Попередній матеріал
  Слідчі дії щодо одіозних суддів не відповідали законним вимогам – Козаченко
  Наступний матеріал
  Пожежа у Чорнобильській зоні: Чечоткін стверджує, що ситуація під контролем