Петро Король 5.ua

Помер олімпійський чемпіон, важкоатлет Петро Король

  Із 74-річним олімпійським чемпіоном Петром Королем попрощалися у Львові.

  Важкоатлет, заслужений майстер спорту СРСР пішов із життя після тяжкої хвороби. За 25-річну спортивну кар'єру Петро Король встановив 12 світових рекордів із важкої атлетики, переміг у своїй ваговій категорії на олімпійських іграх 1976 року в Монреалі. Здобув титул чемпіона Європи й тричі ставав чемпіоном світу. Після завершення спортивної кар'єри Петро Король працював тренером. В його активі є рекорди, які досі в Україні ніхто не перевершив.

  Прощалися з олімпійським чемпіоном у львівському палаці спорту "Динамо". "Ми працювали з ним в Динамо довгий час. Я 32 роки займаюсь атлетикою і цих 32 роки ми знайомі. Тішуся з того, шо мав в товаришах таку видатну людину, як Петро Кіндратович", - сказав Василь Мартинюк.

  "В першу чергу був прикладом. Бо я сам починав свою кар’єру важкоатлетом. Починав в товаристві "Динамо", де виріс Петро Кіндратович. Дуже багато про нього чув, спілкувався здебільшого на змаганнях. Він приходив і підтримував молодих спортсменів. Він був прикладом не тільки в спорті, а й по життю", - розповів Володимир Рекша.

  Попередній матеріал
  Чільник "Нафтогазу" озвучив, що Україні потрібно від Росії в газовому питанні
  Наступний матеріал
  На місці поховання Жизневського встановили пам'ятник
  Теги:
  Loading...