Збірна України_Євроігри-2015
dsmsu.gov.ua

Перші Європейські ігри завершились: Україна зустріла спортсменів

46 медалей вибороли українські спортсмени на I Європейських іграх, які цього року відкрилися в азербайджанській столиці Баку.

Сьогодні зранку збірна України повернулася на батьківщину. Усього на турнірі Україну представляли 243 спортсмени - у 19-ти з 20-ти дисциплінах. За кількістю медалей збірна здобула 5 місце на змаганнях. А у загальнокомандному заліку посіла 8 місце серед 50 країн Європи.

Зокрема, золоті медалі українці вибороли у вільній боротьбі, стрільбі із лука, багатоборстві, дзюдо, опорних стрибках, плаванні та фехтуванні. Вже на рідній землі переможці розповіли, що не очікували на масштабність змагань та вже планують початок нових тренувань та змагання за нові перемоги.

"Дійсно, це історична подія, це вперше проводилися Європейські ігри і дійсно, це дуже чудовий фантастичний успіх нашої команди, 46 медалей ми привезли до України, тому дійсно, 5-те загальне місце - це велике досягнення", - зазначив президент НОК України Сергій Бубка.

Ще один пішохідний пункт пропуску запрацює з 1 липня на польсько-українському кордоні - ЗМІ
    Керівництво Іркутської області РФ несподівано занепокоїлось забрудненням Байкалу – на озері немає очищувача