mil.gov.ua

Олег Верняєв виборов 5 медалей на Кубку України зі спортивної гімнастки

Працівник Збройних сил України Олег Верняєв виборов три "золота" та два "срібла" Кубку України зі спортивної гімнастки.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

У Кончі-Заспі відбувся Кубок України зі спортивної гімнастки. Спортсмен Центрального спортивного клубу Збройних Сил України працівник ЗСУ Олег Верняєв виборов три "золота" та два "срібла".

Йому не було рівних у багатоборстві, вправах на кільцях та паралельних брусах. Другу сходинку наш гімнаст посів в опорному стрибку та вправах на поперечині.

У повідомленні йдеться, що збірна команда Збройних Сил України посіла перше командне місце.

Нагадаємо, український гімнаст Олег Верняєв став переможцем Кубку світу сезону 2014/15. 21-річний українець виграв усі три етапи Кубку світу в багатоборстві.