sport-xl.org

Очільників ФІФА та УЄФА відсторонили на три місяці

  ФІФА та УЄФА обезголовлені.

  Комітет міжнародної федерації футболу з етики на 90 днів відсторонив від виконання  обов’язків Зеппа Блаттера та Мішеля Платіні.

  Нагадаємо, наприкінці вересня проти Блаттера порушили кримінальну справу за підозрою в корупції. В одному з епізодів справи фігурує і Платіні - свого часу пан Йозеф незаконно перевів месьє Мішелю 2 мільйони швейцарських франків.

  Зазначимо, Блаттер планував перебувати на чолі ФІФА до нових виборів президента - вони відбудуться 26 лютого наступного року. У свою чергу Платіні вважався головним претендентом на посаду голови міжнародної федерації. Однак тепер участь француза у майбутніх виборах є малоймовірною.

  Протягом трьох місяців відсторонені функціонери не матимуть можливості займатися футбольною діяльністю ані на міжнародному, ані на національному рівні. Більше того, в разі потреби термін заборони можуть продовжити ще на 45 днів.

  Як відомо, на час відсторонення Блаттера обов'язки президента Міжнародної федерації футболу виконуватиме камерунець Ісса Аяту, якого неодноразово звинувачували в корупції.

  Попередній матеріал
  Київрада прийняла рішення перейменувати 18 вулиць і провулків
  Наступний матеріал
  Ліонеля Мессі можуть посадити на два роки
  Теги:
  Loading...