runners.ru

На Лондонському марафоні серед чоловіків переміг кенієць з результатом трохи більше 2 годин

У чоловічому забігу на Лондонському марафоні переміг кенійський атлет Еліуд Кіпчоґе. Спортсмен пробіг дистанцію в 42 км і 195 м за 2 години, 4 хвилини і 24 секунди.

Про це повідомляє "ВВС Україна".

Як зазначає видання, кенієць здобув перемогу в напруженій боротьбі зі своїм співвітчизником Вілсоном Кіпчангом, переможцем Лондонського марафону 2014 року.

У забігу серед жінок щорічний Лондонський марафон виграла ефіопська бігунка Тігіст Туфу.

У марафоні взяли участь понад 38 тис. бігунів-аматорів і професіоналів, пише видання.

Лондонський марафон щорічно збирає мільйони фунтів стерлінгів на благодійні цілі.

Нагадаємо, що сьогодні, 26 квітня, у Києві відбувся щорічний напівмарафон. Майже 15 тис. атлетів змагалися у Києві заради пропаганди здорового способу життя. Цьогоріч 5-й ювілейний марафон став ще й міжнародним. Спортсмени-аматори приїхали з Великої Британії, Чехії, Словаччини і навіть Мексики.