спорт
5.ua

На чемпіонаті Європи українська збірна з вадами слуху пробилася вже до півфіналу

На чемпіонаті Європи, який триває у німецькому Ганновері, синьо-жовті пробилися вже до півфіналу.

Переможно виступають на чемпіонаті Європи українські футболісти з вадами слуху. На чемпіонаті Європи, який триває у німецькому Ганновері, синьо-жовті пробилися вже до півфіналу. Задля потрапляння до цієї стадії нашим хлопцям довелося добряче побігати у зустрічі із бельгійцями.

Після першого тайму українці поступалися з рахунком 0:1. Однак після перерви змогли проявити характер і провели у ворота бельгійців два м’ячі. Отож, як результат - 2:1 на користь України, якій у півфіналі Євро серед футболістів з вадами слуху доведеться грати тепер із Росією.

Як ми уже повідомляли раніше, на Європейських іграх двоє українських спортсменів вибороли по "золоту".