canoe.in.ua

На чемпіонаті світу українські веслувальники здобули 9 медалей

На чемпіонаті світу з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді до 23 років, який проходив у Португалії, українські спортсмени здобули 3 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі.

Українські веслувальники завоювали медалі у шести видах програми заключного дня чемпіонату світу серед юніорів та молоді, який проходить в Монтемор-у-Велью. Молодіжна каное-четвірка у складі Дмитра Янчука (Хмельницький), Ельнура Ахадова (Южне), Михайла Мандзюка (Івано-Франківськ) та Тараса Міщука (Львів) завоювала "золото" на дистанції 500 метрів, повідомляється на сайті Федерації каное України.

Івано-Франківська каноїстка Людмила Лузан стала чемпіонкою світу в юніорській каное-одиночці на цій же дистанції, додавши цю нагороду до "срібла" в спринті, яку завоювала в ранковій сесії. Дві нагороди також в активі байдарочника з Обухова Івана Семикіна – "бронза" в "одиночці", і "срібло" з Даніїлом Кузьміним в "двійці".

Також срібні медалі в активі юніорського квартету-каноїстов – южненця Борислава Бизу, двох ковельчан Богдана Чабана, Віктора Свиридюка, а також херсонця Олексія Колядича.

Нагадаємо, українська тенісистка Леся Цуренко вперше в кар'єрі виграла турнір WТA.

ЦВК опрацювала 53% протоколів: лідирує Березенко
    Обстановка на Сході загострилася: бойовики обстрілюють українські позиції з танків та "Градів"