dsmsu.gov.ua

Людмила Оляновська принесла Україні першу медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Українка здобула першу медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Пекіні.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

Людмила Оляновська стала третьою у змаганнях зі спортивної ходьби на 20 км. Українка подолала дистанцію за 1 год. 28 хв. 13 сек.

Перші два місця отримали китайські спортсменки. Вони фінішували одночасно, випередивши Оляновську на 28 сек. Золото виграла Лю Хон. Її співвітчизниця Лю Сючжи здобула срібло.

Ще одна українка - Надія Боровська фінішувала на 11-му місці.

Нагадаємо, українські спортсмени здобули вісім нагород на чемпіонаті світу з таїландського боксу "Муей-Тай" - 1 золоту, 3 срібні та 4 бронзові нагороди.

Як повідомляв 5.ua, 23 серпня українські каноїсти здобули срібло на Чемпіонаті світу з веслування.