Корупційний скандал у ФІФА: на Німеччину впала тінь через мундіаль 2006 року

  Останній масштабний скандал довкола корупції ФІФА продовжує бити рикошетом по нових об’єктах.

  Тепер впала тінь на репутацію Німеччини як країни, яка приймала мундіаль 2006 року. Відбілювання репутації Німеччини вимагають тамтешні ЗМІ. Після скандалу у ФІФА журналісти згадали, що вибори країни-господарки мундіалю у 2000-му році супроводжували багато випадковостей. Тоді, у фіналі голосування за місце проведення чемпіонату, Німеччина випередила фаворита Південну Африку лише на один голос.

  Прихильники теорії змов раптово пригадали, як напередодні голосування представники німецького політикуму та бізнесу активізували свою діяльність у азійських країнах, чиї громадяни мали місце у виконкомі ФІФА і, відповідно, обирали господаря мундіалю. А один новозеландський лобіст африканської заявки в останню мить чомусь взагалі не голосував. "Усі чутки мають бути розвіяні", - вважає чільниця спортивного комітету бундестагу Дагмар Фрайтаг.

  Тим часом, у справі про футбольні хабарі висувають нові обвинувачення. Один із перших фігурантів розслідування ФБР, аргентинський бізнесмен Алехандро Бурзако, здався правоохоронцям в Італії. Нові звинувачення у справі про корупцію в ФІФА висунули колишньому віце-президенту асоціації, Джеку Ворнеру - його підозрюють у присвоєнні пожертв для постраждалих від землетрусу на Гаїті.

  Попередній матеріал
  Яценюк американським ЗМІ: Україна воює на два фронти
  Наступний матеріал
  У Петербурзі встановили "пам'ятник" убитим на Донбасі російським "відпускникам"