тенісисти
5 канал

Команда українських тенісистів стала фіналістом турніру змішаних пар в Австралії

Команда українських тенісистів, яку вперше за 21 рік запросили до участі в турнірі змішаних пар в Австралії, стала фіналістом цього неофіційного чемпіонату світу.

Обігравши опонентів з США, Чехії та золоту команду Австралії, українська пара у складі Еліни Світоліної та Олександра Долгополова дісталася фіналу турніру у Перті. Там на наших спортсменів чекала інша австралійська команда – зелена.

Нервово розпочавши, Світоліна поступилася на тай-брейку колишній росіянці Гавріловій, українці не змогли вирівняти становище. Свою зустріч програв і Долгополов, а тому парний матч вже не проводився.

Діставшись фіналу Кубка Хопмана, Еліна із Олександром повторили досягнення своїх легендарних співвітчизників, брата і сестри Медведєвих, 21-річної давнини.

Як повідомляв 5.ua, це уперше за 21 рік, коли українських тенісистів запросили до участі у Кубку Хопмана.