Керівництво ЄС не вважає доцільним бойкотувати ЧС-2018 в Росії

  Єврокомісія закликала ФІФА викорінити корупцію з організації та провести реформи.

  Прес-секретар Європейської комісії Наталі Вандейстадт заявила, що Європейський союз не розглядає можливість бойкоту чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на EU Business.

  "Ми не розглядаємо цей варіант. Ми будемо продовжувати стежити за розвитком подій в розслідуванні ФІФА", - сказала Вандейстадт на брифінгу. При цьому вона зазначила, що ЄС закликає організацію до швидких реформ на тлі корупційного скандалу у ФІФА. "Корупцію не місце в спорті. ФІФА дали достатньо часу і шансів для реформ. Тепер настав час для змін", - додала представник Єврокомісії.

  Лондон раніше заявив, що готовий підтримати рішення Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) бойкотувати чемпіонати світу з футболу під егідою ФІФА, якщо таке рішення буде прийнято. Нагадаємо, президента ФІФА Йозефа Блаттера та керівника УЄФА Мішеля Платіні викликала на допит прокуратура Швейцарії. Обоє проходять як свідки у справі про посадові зловживання і легалізацію незаконних доходів під час виборів країн-господарів Кубків Світу. Цього тижня з'явилися докази того, що чиновники ФІФА отримали чималі хабарі за те, щоб віддати право на проведення чемпіонатів світу з футболу 2018 і 2022 років Росії та Катару.

  Попередній матеріал
  Американські вчені довели, що земні мікроби здатні вижити на Марсі
  Наступний матеріал
  МОЗ обіцяє розпочати онлайн тендери на закупівлю ліків

  Розвиток корупційного скандалу у ФІФА

  Принц Вільям закликав реформувати ФІФА

  2 британські банки розслідують можливе відмивання грошей ФІФА

  Швейцарська прокуратура викликала на допит президента ФІФА та керівника УЄФА