"шахтар" гравці
5.ua

Гравці донецького "Шахтаря" стали фіналістами Юнацької ліги УЄФА

19-річні гравці українського клубу у вирішальному матчі зійшлися із вихованцями лондонського "Челсі".

Юні "гірники", на відміну від своїх дорослих товаришів по клубу, стали справжнім відкриттям єврокубків. Демонструючи надійну та результативну гру, підопічні Валерія Кривенцова зазнали лише однієї поразки – у фіналі Юнацької ліги.

Перший тайм матчу "Шахтар"-"Челсі" завершився внічию, 1:1. "Помаранчево-чорним" допоміг автогол лондонців. Утім уже після перерви юні "аристократи" забили ще два м'ячі у ворота "Шахтаря". "Челсі" виграв – 3:2. Українська молодіжна команда вийшла з результатом – 2 місце Юнацької ліги УЄФА.

Зазначимо, молодіжний турнір був створений на прохання Асоціації європейських клубів, він націлений на розвиток молодіжного футболу на професійному клубному рівні, а також на зменшення розриву між юнацькою та основною командами.