Фото прес-служби Мінмолодьспорту

Харків приймав IV чемпіонат України з армспорту серед студентів

У Харкові пройшов IV чемпіонат України з армспорту серед студентів.

Про це 12 грудня повідомила прес-служба Мінмолодьспорту України.

Як стало відомо, у змаганнях взяли участь команди з 43 вищих навчальних закладів країни.

Перше загальнокомандне місце четвертий рік поспіль посіла збірна НТУ "ХПІ" (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут") - спортсмени НТУ "ХПІ" завоювали 12 медалей (6 золотих, 5 срібних, 1 бронзову).

Друге місце – у команди ХНУГХ (Харківський національний університет міського господарства), третю сходинку посів колектив з Рівного – НУВГП (Національний університет водного господарства та природокористування).