YouTube

Федерацію хокею Росії покарають за неспортивну поведінку хокеїстів РФ після фіналу чемпіонату світу

  Федерація хокею Росії буде покарана за неповагу, яку гравці збірної Росії проявили по відношенню до канадської команди після фінального матчу чемпіонату світу. Про це пише ТАСС.

  Як повідомляється,  відповідну заяву зробив президент Міжнародної федерації хокею (IIHF) Рене Фазель.

  "Після повернення з чемпіонату світу ми обговоримо це питання, зв'яжемося і з керівництвом Федерації хокею Росії. У IIHF є регламент, і певне покарання точно буде винесене. За 29 чемпіонатів світу, на яких мені довелося бути присутнім, це перший такий випадок. Те, що зробила російська команда, абсолютно неприйнятно. На льоду під час гри можуть відбуватися будь-які події - зіткнення, бійки. Але відсутність поваги до суперника після матчу нікуди не годиться", - сказав Фазель.

  При цьому президент федерації зазначив, що деякі з російських гравців все ж залишилися на майданчику. Це, зокрема, Олександр Овечкін, Євген Малкін, Віктор Тихонов, Дмитро Куликов.

  "Я бачив, що Овечкін і Малкін намагалися зупинити інших гравців, рвонув у роздягальню. У разі не можна вішати провину на самих хокеїстів. У збірної є керівництво - головний тренер і генеральний менеджер, які повинні були знаходитися на льоду в цей момент і запобігти такій ситуацію ", - зазначив функціонер.

  Нагадаємо, збірна Росії програла команді Канади з рахунком 1: 6 у фіналі чемпіонату світу, який пройшов в неділю в Празі. По завершенні матчу, перед виконанням гімну Канади на честь перемоги команди на світовій першості, велика частина хокеїстів російської команди вирушила в роздягальню.

  Попередній матеріал
  Україні та Грузії можуть скасувати візи ЄС наступного року – МЗС Польщі
  Наступний матеріал
  Усі 28 країн НАТО підтримали відновлення євроатлантичного курсу України

  Російських хокеїстів на батьківщині не зустрів жоден вболівальник

  Російські хокеїсти після розгрому від Канади покинули церемонію нагородження переможців

  Російські хокеїсти вийшли на матч проти фінів у формі СРСР

  "АТЕК" став чемпіоном України з хокею