fdd.org.ua

Дзюдоїст Артем Блошенко здобув для України першу у новому році перемогу

Артем Блошенко здобув першу у новому році перемогу для українського дзюдо.

30-річний донеччанин тріумфував на Гран-Прі Куби у ваговій категорії до ста кілограмів. Виступ Блошенка у Гавані став феєричним: чотири з п’яти поєдинків він виграв "іппоном", тобто достроково. В тому числі і фінальну сутичку, в ході якої Артем поклав на лопатки медаліста чемпіонатів Світу 2013-го і 2015-го років німця Карла-Ріхарда Фрея.

Цей  успіх був не єдиний для українців на першому у нинішньому сезоні турнірі серії Гран-Прі. Світлана Яремка виборола "бронзу" у змаганнях вагової категорії більш ніж 78 кілограмів.

Нагадаємо, на Європейських спортивних іграх у Баку, які відбулися торік у червні, українська чоловіча збірна здобула бронзу.

Березюк: Необхідно змінити уряд - піти мають усі
    Політолог: Без "Народного фронту" нового уряду не буде

Українська чоловіча збірна з дзюдо здобула бронзу на Європейських спортивних іграх

Здобуте дзюдоїсткою "золото" підняло Україну на дві позиції у рейтингу Європейських ігор