ua-football.com

"Динамо" розгромило "Евертон" та вийшло до 1/4 Ліги Європи

Київське "Динамо" з рахунком 5:2 розгромило на своєму полі ліверпульський "Евертон" та вийшло у чверть-фінал Ліги Європи.

Тиждень тому в Англії підопічні Сергія Реброва зазнали прикрої поразки - 1:2. Однак від тієї випадковості не лишилося й сліду.

Вже у першому таймі Андрій Ярмоленко, Лукаш Теодорчик та Мігель Велозу своїми голами на противагу єдиному точному удару від Ромелу Лукаку перетворили Динамо на фаворита протистояння - 3:1. А після перерви Олег Гусєв із Віторіну Антунешем зняли всі питання стосовно переможця.

Вболівав на НКС за "Динамо" і президент Петро Порошенко, який привів із собою на стадіон поранених бійців зі столичного військового шпиталю.

Голова Європарламенту: санкції ЄС проти Росії необхідно продовжити
    У Харкові та Одесі посилено охорону стратегічних об’єктів через загрозу терактів - СБУ

В українських футбольних клубів сьогодні відбудуться вирішальні матчі в єврокубках

Футболісти провели благодійний турнір для збору коштів переселенцям і учасникам АТО