sport.bigmir.net

"Динамо" побореться за престиж із "Манчестер Сіті"

Поразка 1:3 у Києві залишає чемпіону України примарні шанси на продовження боротьби у Лізі чемпіонів

Українські футбольні команди цього тижня проведуть матчі-відповіді у єврокубках. За годину, о 21:45 за київським часом столичне "Динамо" на виїзді боротиметься за престиж із "Манчестер Сіті".

Поразка 1:3 у Києві залишає чемпіону України примарні шанси на продовження боротьби у Лізі чемпіонів. Тим більше, що тренерському штабу доведеться шукати заміну травмованим Мораєсу, Рибалці та Морозюку.

Гратиме у гостях і донецький "Шахтар". Після вранішнього тренування команда сьогодні сіла у літак та взяла курс на Брюссель, де підопічним Мірчі Луческу завтра належить зіграти повторну зустріч із Андерлехтом. Рахунок 3:1 на користь гірників у першому матчі вселяє надію на проходження української команди до чвертьфіналу Ліги Європи.

Корбана відпустили під домашній арешт
    "Живий-здоровий, під охороною" – Сенцов написав листа з челябінського СІЗО

"Динамо" готується дати бій "Манчестер Сіті"

"Динамо" поступилось "Манчестер Сіті" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів

Після 17-річної перерви в плей-офф ЛЧ "Динамо" готується вийти на поле проти "Мансіті"

"Динамо" розповіло про втрати перед поєдинком із "Манчестер Сіті"