UEFA

Діджей Давід Гета створить офіційну пісню Євро-2016 разом із вболівальниками

  Всі охочі можуть долучитися до створення офіційного гімну Євро-2016 у Франції.

  Відомий французький діджей Давід Гета відповідатиме за музичну айдентику фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2016 року, що відбудеться у Франції. Про це повідомляється на сайті УЄФА. "За моїм задумом офіційна пісня Євро-2016 буде чимось дійсно грандіозним", - зазначив Гета.

  Головною особливістю пісні європейського турніру буде те, що до її створення Гета запрошує всіх охочих. Для цього потрібно зареєструватися на окремій сторінці й записати свою композицію в режимі онлайн чи завантажити її. Гета вибере записи фанатів для мікшування пісні під назвою This One's For You ("Це для вас"), яка буде випущена в квітні. В УЄФА зазначають, що всі, хто долучиться до створення гімну, візьмуть участь у розіграші квитка на матч-відкриття Євро-2016, а також матимуть шанс стати VIP-гостями на безкоштовному концерті Гети, який відбудеться напередодні старту турніру, 9 червня, в центрі Парижа біля Ейфелевої вежі.

  Давід Гета гратиме на відкритті й закритті чемпіонату на паризькому стадіоні Stade de France 10 червня та 10 липня. Офіційна пісня This One's For You звучатиме також під час усіх телевізійних трансляцій матчів.

  Стежити за перебігом створення гімну від Гета можна на Facebook-сторінці УЄФА. Перші 30 секунд пісні вже опубліковані.

  Попередній матеріал
  У мережі опублікували ролик про 100-річну еволюцію української краси
  Наступний матеріал
  Цієї ночі бойовики понад 20 разів обстріляли позиції українських військових на Донбасі