ru.wikipedia.org

ЧС-2018: будівельникам стадіону в Санкт-Петербурзі заборгували 14 млн рублів

  Витрати на будівництво стадіону оцінюють у щонайменше 38 млрд рублів.

  Працівникам арени в Санкт-Петербурзі, що має прийняти матчі чемпіонату світу з футболу в 2018 році, не виплачують зарплату. Про це пише британське видання The Guardian.

  Будівельники скаржаться, що не отримують платню протягом кількох місяців. При цьому стадіон в місті на Неві вже зараховують до однієї з найдорожчих спортивних споруд планети.

  Видання зазначає, що 50 працівників погрожують подати в суд на двох субпідрядників через борги у розмірі 14 млн рублів. Крім того, серед скарг працівників погані умови праці і недотримання норм безпеки. Щонайменше п'ять осіб загинули на будівництві арени починаючи з 2011 року. Згідно з даними російських ЗМІ, серед загиблих один працівник був з України. Ще двоє - росіянин і азербайджанець.

  Видання інформує, що початково "Зеніт Арену" планувалося відкрити у 2009 році, витративши на її будівництво 6,7 млрд рублів. Але процес гальмувався перерахунками коштів і звинуваченнями в корупційних схемах. Нині відкриття стадіону заплановане на травень 2016 року. Загалом на нього витратять щонайменше 38 млрд рублів.

  Як повідомляв 5.ua, швейцарська влада отримала понад 100 повідомлень щодо підозрілої банківської діяльності, пов'язаної з рішенням ФІФА про надання Росії і Катару права на проведення в 2018 і 2022 роках Чемпіонату світу з футболу.

  Попередній матеріал
  Партія Тягнибока оприлюднила заяву щодо теракту під стінами ВР
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: Проросійські найманці демонстративно готуються до обстрілів, але не стріляють
  Теги:
  Loading...