noc-ukr.org

Бубка прокоментував історичне українське "золото" на Юнацьких Олімпійських іграх

  Ця перемога ще раз підтверджує, що Україна – велика спортивна держава, яка має ким і чим пишатись.

  Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка прокоментував здобуття Христиною Дмитренко першого "золота" для України на зимових Юнацьких Олімпійських іграх. Як повідомляє прес-служба НОК, Бубка підтримував українських спортсменів на трибунах біатлонної арени в Ліллехаммері.

  "Всі дуже щасливі! Це неймовірні емоції! Вітаю всю Україну! Ця перемога ще раз підтверджує, що Україна – велика спортивна держава, яка має ким і чим пишатись!" - сказав він, додавши, що хвилювався за Христину до останнього метру дистанції. "Особливо непросто було після першого вогневого рубежу, коли Христина допустила два промахи. Але як сказали тренери, краще припуститись помилок на стартовій стрільбі, ніж на вирішальній, останній. Дуже приємно, що Христина справилась із величезним хвилюванням, неабияким психологічним тиском, що  був ще вчора після спринтерської гонки, де вона фінішувала четвертою.

  За словами президента НОК, на цей успіх працювала вся команда: "Це велика заслуга самої спортсменки, тренерського складу, колективу збірної й усіх тих, хто долучився до підготовки Христини Дмитренко".

  Нагадаємо, українська біатлоністка Христина Дмитренко в гонці переслідування здобула для України історичну золоту медаль на ІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх, які тривають в норвезькому Ліллехаммері.

  Попередній матеріал
  Туреччина надасть Україні кредит в $50 млн
  Наступний матеріал
  Блокування російських вантажівок громадськими активістами не суперечить міжнародним угодам – Пивоварський
  Теги:
  Loading...

  Український дзюдоїст виборов "золото" на Відкритому Кубку Європи

  На змаганнях Олімпійського циклу Різатдінова здобула 5 золотих медалей

  Українські біатлоністи взяли ще одне "золото"