Дмитро Замотаєв_Олександр Хижняк
5.ua

Боксери і плавчиня вибороли для України три "бронзи" на Європейських іграх

Українські спортсмени продовжують збирати нагороди на Європейських Іграх у Баку.

Наші співвітчизники здобули сьогодні вже три бронзи. У плаванні на 200-метрів на спині третьою фінішувала Марина Колеснікова. А у турнірі боксерів Дмитро Замотаєв та Олександр Хижняк припинили боротьбу у своїх категоріях у півфіналах, за що також був винагороджені бронзовими медалями.

Тепер в активі України 34 нагороди, з них 6 золотих. У загальному рейтингу українська команда посідає на Європейських іграх 11-е місце. Перша трійка залишається незмінною - Росія, Азербайджан, Німеччина.

Попередній день пройшов значно результативніше для України. Золоту медаль на змаганнях шаблістів виборов Андрій Ягодка. А 16-річному Андрієві Хлопцову не було рівних на дистанції 50 метрів батерфляєм.