збірна ЗСУ
5.ua

Армійська збірна України увійшла до 10 найкращих спортивних команд світу серед військових

На шостих всесвітніх іграх серед вояків наші спортсмени вибороли 26 медалей у дев'ятьох видах спорту.

Відзначилися українці, зокрема, у вільній та греко-римській боротьбі, вітрильному спорті, легкій атлетиці та плаванні. Цього року змагання відбувалися у Південній Кореї, туди вирушили 65 українських військових спортсменів.

Конкурентами співвітчизників стали збірні 122 країн світу. Загалом у змаганнях брали участь понад 10 тис. військових спортсменів. Свої відзнаки українці присвятили усім військовим Збройних сил.

"26 медалей, 2 рекорди у нас і 2 команди зайняли перші загальнокомандні місця і вибороли кубки найкращих країн. Завдяки їм лунає гімн на весь світ, здіймається наш прапор, і це така робота, яку треба проводити і нести позитивний меседж суспільству", - повідомив начальник групи міжнародних зв’язків ЗСУ Геннадій Миколайчук.

"Ми завоювали цю золоту медаль у вітрильному спорті, але природно, можна сказати спасибі вам, хлопцям, тим хто на Сході тримають оборону нашої країни Україна, присвячували теж цю медаль їм", - зазначив золотий призер VI Всесвітніх ігор серед військовослужбовців Борис Швець.

Нагадаємо, українка в Китаї розгромно здолала переможницю US Open-2015 - першу ракетку турніру.

Президент: Нам не потрібні іноземні солдати, українці самі можуть захистити свою землю від окупантів