Месі-селфі
5.ua

Аргентина обіграла Ямайку на Кубку Америки

Аргентина – Ямайка не 5:0, а лише 1:0. Така скромна перемога "Альбі-селесте" була зафіксована у Чилі, де проходить розіграш Кубка Америки.

Особливо запам'ятається цей поєдинок одному із "реггі-хлопців" - форварду Дішорну Брауну. І не лише тим, що Ямайка цього разу гідно протистояла аргентинцям. Насамперед, напевно, завдяки післяматчевому селфі із кумиром та головною зіркою світового футболу Ліонелем Мессі. Браун виклав фото в інстаграм з надписом: "Сьогодні найкращий день у моєму житті. Я зіграв і зробив селфі із Ліонелем Мессі".

Як повідомлялося, у Новій Зеландії завершився молодіжний чемпіонат світу з футболу. Переможцем стала збірна Сербії, яка у фіналі перемогла бразильців. Команда України, нагадаємо, дійшла до 1/8 фіналу, де поступилася Сенегалу. Утім попри не дуже вдалий виступ "синьо-жовті" все ж залишили свій яскравий слід на цьому турнірі.

Руїни Пальміри заміновано бойовиками "Ісламської держави"
    Штаб АТО: за добу бойовики обстріляли 48 разів позиції українських військових, ситуація може загостритися