xsport.ua

На Чемпіонаті світу з фехтування в Москві перемогла чоловіча збірна України шпажистів

У Москві завершилися командні змагання Чемпіонату світу з фехтування серед шпажистів, де чоловіча збірна України завоювала золото, а жіноча команда – бронзу.

Про це повідомляє "УНІАН" з посиланням на офіційний сайт турніру. Як зазначається, чемпіонами світу стали Богдан Нікішин, Максим Хворост, Дмитро Карюченко і Анатолій Герей.

Чоловіча команда впевнено провела дводенний турнір, зокрема, обігравши в чвертьфіналі команду-господарку турніру – російську збірну.

За інформацією видання, у вирішальному матчі в першому ж бою українські спортсмени отримали перевагу, коли Карюченко виграв у Юнга - 1:0. У другому поєдинку Герей і Парк обмінялися результативними уколами - 2:1, а в наступному поєдинку проти Юнга Герей довів перевагу української збірної до 3 очок - 5:2. Потім Нікішин та Парк обмінялися двома уколами (7:4), Хворост був сильнішим за Парка- 4:3 (11:7), а завершували матчеву зустріч Нікішин та Юнг, які провели дуже результативний бій - 23:17 (34:24).

У жіночому ж турнірі у малому фіналі українки вибороли бронзу, обігравши команду Франції з рахунком 44:42. У матчі за золото шпажистки Китаю були сильнішими від команди Румунії.

Тож, у медальному заліку Україна з трьома нагородами в активі посідає третє місце.

Нагадаємо, українки стали чемпіонками Європейських ігор з фехтування на шаблях.