Нова влада

Ватажок терористів із так званої "ЛНР" Ігор Плотницький готує шлях для втечі на територію Росії.

П'ять суддів порушили присягу під час Євромайдану - такого висновку дійшла Тимчасова спеціальна комісія, яка провела засідання після п'ятимісячної перерви.

Удвічі збільшувати кількість персоналу у кол-центрі СБУ планують вже незабаром, оскільки наявні оператори не встигають відповідати на усі дзвінки.

СБУ розслідує понад 4 тис. кримінальних справ, пов'язаних із тероризмом та сепаратизмом. Сьогодні рік, як ФСБ почала спецоперацію "Російська весна", тож головне слідче управління СБУ звітувало про результати протидії ворожим спецслужбам. У відомстві обіцяють, що усі винні будуть покарані, а дехто вже відбуває термін у колоніях суворого режиму.

Генпрокуратура набирає нових співробітників, щоб реформувати відомство та підвищити ефективність його роботи.

Олігархічний вплив у нинішньому скликанні Верховної Ради менший ніж у попередньому, однак все ж таки він і досі зберігається.

У двобої в будинку під куполом двічі сходилися радикали та нардепи фракції "Воля народу" - зранку та ввечері.

Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому законопроект № 2212 "Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення".

Верховна Рада України підтримала в першому читанні і в цілому законопроект про посилення відповідальності власників банків.

Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік” (реєстраційний номер 2147).

64 прокурори Києва підпадають під дію закону про люстрацію. Половина з них досі залишаються на посадах, які вони займали за часів режиму Януковича.

Президент України Петро Порошенко призначив Валентина Резніченка головою Запорізької обласної державної адміністрації.

Прокурорську "чистку" анонсував новопризначений чільник ГПУ Віктор Шокін.

Міністр юстиції Павло Петренко ініціює перевірку діяльності суддів Окружного адміністративного суду Києва, які, порушуючи присягу суддів, самоусунулись від розгляду справи про заборону Компартії України.

Перший заступник голови Генеральної прокуратури Давід Сакварелідзе отримав громадянство України.