Стрілянина в коледжі в Керчі

Загалом у справі було допитано понад шість сотень осіб

Джерела повідомили, що на місці перебували угруповання ФСБ і російського спецназу. Але зорієнтуватися їм не вдалося, бо сприйняли одне одного за терористів

Стан потерпілих медики оцінюють як стабільний

Трагедія в окупованій Керчі сталася минулої середи, 17 жовтня. Спочатку в політехнічному коледжі пролунав вибух, згодом стало відомо про масовий розстріл. Загалом унаслідок трагедії 21 людина загинула (серед яких 15 студентів), до півсотні поранених потрапили до лікарень. 

У теракті підозрюють студента 4-го курсу цього самого коледжу Владислава Рослякова. За даними слідчого комітету Росії, 18-річний юнак відкрив вогонь у людей, а потому наклав на себе руки.

Студенти можуть навчатися в аудиторіях інших корпусів коледжу

За інформацією ЗМІ, спільників у стрільця це було

Саме країна-окупант відповідальна за всі порушення прав людини на окупованих територіях України, наголосив Генеральний секретар Ради Європи

За словами експерта, російські офіційні особи поводяться дуже підозріло

Однак цю інформацію поки не підтверджують слідчі, адже маршрут Рослякова вже відомий, а на записах камер він один

Гройсман також наголосив, що не тільки в Криму відбуваються вбивства, – а й на українському Донбасі

На центральну площу окупованій Керчі, де відбувається церемонія прощання з жертвами масового вбивства в політехнічному коледжі, винесли 17 трун. На площі ім. Леніна зібралися тисячі людей. Про це повідомляє Крим.Реалії.

Видання також інформує, що кількох жертв нападу на коледж поховають в інших містах Криму та сусідньої Росії.

У Керчі панахида почалася зі слів ведучого. Близько 9:50 почали заносити труни з тілами загиблих. Повідомляється, що молодих людей ховають в закритих трунах. Тіло одного із загиблих знаходиться не в труні – він мусульманин. З ним попрощаються і будуть ховати за своїми звичаями. Загиблих вшанували хвилиною мовчання. Повідомляється, що спочатку панахиду проведе імам, а після –  священик. У ЗМІ вже з'явилася інформація, що самого стрільця сьогодні не ховатимуть. Це станеться приблизно через два тижня, під час яких проводитимуть експертизи.

Як повідомляв 5.UA, близько полудня 17 жовтня в Керченському політехнічному коледжі стався вибух, а за ним почалася стрілянина. Раніше повідомлялося про 20 загиблих, закрема 15 студентів коледжу, 11 з них – неповнолітні, ще п'ятеро жертв – співробітники. Крім того, постраждали 70 осіб, 10 з них перебувають у реанімації, п'ятеро поранених – у комі. У Криму оголосили триденну жалобу.

Раніше було відомо про 20 загиблих унаслідок теракту в Керчі

На момент трагедії шістьом студентам не виповнилося і 18 років

Очевидці розповідають, що спершу пролунав гучний вибух на першому поверсі, а згодом – автоматні черги на другому