Міжнародна виставка "Зброя та Безпека-2017"

Після оприлюднення списку зі 120 осіб, причетних до катастрофи Боїнга MH17, їм буде офіційно повідомлено про підозру

Нові модифікації БТР-3, БТР-4, МТ-ЛБ, автомати, карабіни та сучасні гвинтівки, спільні розробки України та Польщі, які ще не надійшли на озброєння до українського війська, але мають на це всі шанси - усе це без грифу "секретно" тепер доступне для гостей XIV Міжнародної виставки "Зброя і безпека". Щоправда, лише для споглядання й лише на кілька днів.

Цього разу МВЦ "Лівобережний" зібрав розробки 400 фірм з 15 країн світу. Не пасе задніх й Україна. Чи не найбільші стенди в "Укроборонпрому" та підприємства "Мотор Січ". Що найбільше прикувало увагу відвідувачів виставки - дивіться у фотогалереї. 

Марія Бєляєва, для 5.UA

Оглянув все особисто секретар РНБО Олександр Турчинов і дещо навіть пригледів

Враховуючи фінансовий ресурс, який Міністерство оборони отримало влітку, зараз проходить процедура підписання договорів і початок виробництва танків "Оплот"

У Києві 10 жовтня відкрилась XIV Міжнародна виставка "Зброя і безпека". Утім, сьогодні вхід – лише для офіційних делегацій, а вже завтра подивитися на сучасну зброю та військову техніку зможе кожен охочий.

Умовно виставка ділиться на два блоки – військовий та цивільний. Загалом тут представлені розробки 400 фірм з 15 країн світу. Україна вже підписала перший контракт. Детальніше про перший, закритий день виставки – дізнайтеся за посиланням, а фото можна переглянути у фотогалереї 5.UA.

У Києві 10 жовтня відкрилась XIV Міжнародна виставка "Зброя і безпека", яка умовно ділиться на два блоки – військовий та цивільний

Турчинов: виробництво зброї та військової техніки для України – це формула виживання

Крім того, "Укроборонпром" на виставці представить більше 150 зразків озброєння та військової техніки, з яких декілька десятків – вперше в Україні