День прикордонника України

Від 7 тисяч гривень вже за травень – така зарплатня відтепер у прикордонників. Це проанонсував Петро Порошенко, коли нагороди й транспортні засоби на 38 мільонів гривень передавав охоронцям кордонів. А ті, на честь свого професійного свята, продемонстрували Президентові що вміють і що мають.

З нагоди Дня прикордонника Президент відвідав мобільний прикордонний загін Державної прикордонної служби та привітав оборонців зі святом. Глава держави Петро Порошенко вручив ключі від службового житла 52 військовослужбовцям, державні нагороди та передав понад 300 одиниць техніки, яку найближчими днями направлять для посилення прикордонних підрозділів

Порошенко вручив вдові прикордонника В’ячеслава Семенова "Золоту Зірку" Героя України

З травеня українські прикордонники мають отримати підвищене грошове забезпечення

День прикордонника відзначають сьогодні в Україні. Це професійне свято для понад 50 тисяч охоронців рубежів. Вони несуть варту не лише на межі з іншими країнами, а й з окупованими територіями.

28 травня – свято сміливих, відважних людей, які захищають Батьківщину на кордоні. Його відзначають службовці, офіцери, ветерани українських прикордонних військ. Сьогодні цей день прославляє роботу прикордонників-льотчиків, які несуть службу на повітряних кордонах держави, це свято прикордонників-моряків, які охороняють водні простори, свято кожного постового, який стоїть на кордоні України, захищаючи її від незаконних дій та посягань. Вітаємо усіх прикордонників із професійним святом!