Економічна блокада Криму

В Україні завтра, 17 січня, набуває чинності постанова Кабінету міністрів про заборону на постачання товарів та послуг у окупований Крим.

РФ не хоче підписувати договір на умовах України.

Заявлена раніше координатором акції морська блокада усього Криму неможлива.

Активісти громадянської блокади Криму знімають свої пости на кордоні з півостровом. Безстрокова торговельна та енергетична акція, яка триває з 20 вересня, матиме інший формат.

У різних районах окупованого Російською Федерацією Криму тимчасово знижують ліміти електропостачання.

Кабінет міністрів України ухвалив постанову про заборону постачання товарів до окупованого Криму.

Кабінет міністрів України вирішив запровадити повну заборону на постачання товарів та послуг до анексованого Росією Кримського півострова.

Акцію проти плати за паркування в Москві - із 26 грудня у місті вводяться ще близько 300 зон платного паркування, - яка проходила у форматі зустрічі депутата з виборцями на Пушкінській площі, розігнали бійці ОМОНу.

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв розповів про основні досягнення блокади окупованого Криму.

В Організації Об’єднаних Націй висловили занепокоєння щодо мешканців окупованого півострова.

Рівень потужності на лінії Каховська-Титан знизилась одразу на 165 мегават.

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект, яким забороняється постачання до окупованого півострова енергоресурсів.

Очікується, що на сьогоднішньому засіданні Кабінет міністрів ухвалить постанову, відповідно до якої буде затверджено припинення постачання товарів з материкової України до окупованого півострову.

Постачання електроенергії до окупованого півострова відновлено лише на два тижні, аби укріпити енергозабезпечення Херсонської області.