Знищення санкційних продуктів у РФ

Посадовець РПЦ оголосив, що церква забороняє вживати "різні трансгенні жири, алкогольні напої поганої якості, чіпси, енергетики".

Ще два дні тому так росіяни могли легально обійти ембарго на імпорт з країн, які ввели санкції проти Росії.

Россільгоспнагляд оголосив, що 78,3 відсотка сирів, представлених на ринку РФ, є фальсифікованою продукцією.

У Російській Федерації знищили вже 738 тонн імпортованої продукції, яка підпадає під санкції РФ.

Після посилення продуктового ембарго в Росії імпорт фруктів з Білорусі різко посилився, але Россільгоспнагляд підозрює що частина з них – "санкційні".

Чиновники розширюють номенклатуру назв санкційних товарів та вимагають тюрми для продавців, але статистика свідчить про поступове гальмування путінської ініціативи.

Спортсмени, які їхали до Росії на перегони серії DTM, везли із собою продукти – але їх відібрали на кордоні через "відсутність ветеринарних і санітарних документів".

Росспоживнагляд розпорядився знімати з продажу засоби побутової хімії та миючі засоби відомих західних брендів.

Росіяни доносять каральним органам на сусідів, які їдять європейські харчі чи палять тютюн з ЄС.

У Петербурзі місцеві "казаки" влаштували рейд проти імпортних продуктів.

Російська Федеральна митна служба запропонувала запровадити кримінальну відповідальність у вигляді ув'язнення на термін до 12 років за незаконне ввезення до країни великих партій продуктів харчування і сільського господарства, до яких Росія запровадила контрсанкції.

У Росії влаштували чергову утилізацію санкційних продуктів.

У Росії знищили близько понад 550 тонн продуктів, що потрапили під дію указу президента РФ "Про деякі спеціальні економічні заходи, що застосовуються з метою забезпечення безпеки Російської Федерації".

Цього разу хвилю обурення і кепкування викликав епізод із знищенням "санкційних" гусей у Татарстані – для ліквідації трьох тушок пригнали важкий бульдозер і зняли "розправу" на відео.

Російські "контрсанкції" б'ють по кишенях москвичів, ціни на продукти в столиці РФ ростуть.