Стрілянина в Мукачевому

Радник Голови Служби безпеки України Юрій Тандіт у програмі "Погляд" на "5 каналі" розповів про співпрацю російських грушників зі слідством, фейковий обмін полоненими, роботу спецслужби під час виборів у 205-му окрузі та нежиттєздатність ідеї "народних республік".

За фактом стрілянини у Мукачевому відкрито сім кримінальних проваджень.

На думку очільника Луганщини Герогія Туки, позиція "Правого сектора" після мукачівських подій є незрозумілою, але й дії влади були неадекватними.

Народний депутат Михайло Ланьо, якого пов'язують із перестрілками в Мукачевому, зміг втекти з України через кордон по лінії південно-західного напрямку.

Події в Мукачевому на хід євроінтеграції України не вплинуть.

Позафракційний депутат Віктор Балога відмовляється співпрацювати з парламентською тимчасовою слідчою комісією, що розслідує події у Мукачевому.

Новопризначений очільник Закарпатської області Геннадій Москаль заявив, що лише три учасника "Правого сектора", що були замішані в збройному конфлікті в Мукачевому, мають відношення до АТО.

Винні у стрілянині у Мукачевому повинні понести покарання шляхом відправлення на фронт, вважає голова фракції "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко.

Генеральна прокуратура України має намір допитати відстороненого від посади в.о. начальника Управління СБУ в Закарпатській області Володимира Гелетея.

Ті бійці "Правого сектора", що не завдали шкоди мирному населенню Мукачевого, мають бути відправлені в зону АТО, решту слід ув'язнити.

Голова фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко вважає, що перш за все слід очистити силові структури в Закарпатській області.

Радник міністра внутрішніх назвав термін, відповідно до якого створена Верховною Радою тимчасова слідча комісія опублікує звіт стосовно подій у Мукачевому.

На думку волонтера Павла Кашчука, під час стрілянини у Мукачевому деякі ЗМІ, що працюють в інтересах Кремля, почали нагнітати паніку.

Тимчасова слідча комісія ВР із розслідування подій на Закарпатті звернеться до ГПУ із проханням надати можливість зустрічі із затриманими бійцями "Правого сектору".

В ужгородській реанімації помер чоловік, якого було поранено у голову під час сутичок у Мукачевому.