Місцеві вибори-2015

На думку нардепа від "Блоку Петра Порошенка" Валерія Пацкана, питання перевиборів у Кривому Розі мав вирішувати не парламент, а суд.

Ухвалення закону про призначення позачергових виборів у Кривому Розі, ініційованого "Самопоміччю", не означає, що фракція підтримає проект закону про державний бюджет на наступний рік і новий Податковий кодекс.

Депутати підтримала законопроект про проведення позачергових виборів міського голови Кривого Рогу.

Законопроект про проведення позачергових виборів міського голови Кривого Рогу має розглянути сьогодні Верховна Рада.

Під стінами Верховної ради мітинг. Там зібралися активісти із Кривого рогу. Вимагають вирішити ситуацію із виборами у їхньому місті. На них, нагадаємо, переміг Юрій Вілкул. Але його опонент Юрій Милобог заявив про фальсифікації і вимагає перерахнуку голосів. Протести проти результатів волевиявлення не вщухають вже місяць.

Сьогодні, 20 грудня, в Кривому Розі відбулось п’яте віче на підтримку кандидата на посаду міського голови від "Самопомочі" Юрія Милобога. 

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський зізнався, що в Україні можна "купити" місцеву виборчу комісію.

Згідно з документом, замість голови міськвиборчокму, представника "Опозиційного блоку" Павла Гивеля призначили іншого "Опоблоківця" - Світлану Сливко.

Якщо ВР не прийме закон про перевибори у Кривому Розі, Милобог не бачить сенсу участі "Самопомочі" в коаліції.

У Міністерстві внутрішніх справ припускають, що в Кривому Розі Дніпропетровської області під час місцевих виборів відбулися фальсифікації.

Народні депутати не змогли ухвалили законопроект №3631 про проведення позачергових виборів Криворізького міського голови 27 березня 2016 року.

Фракція "Блок Петра Порошенка" має намір підтримати призначення виборів міського голови Кривого Рогу на 27 березня 2016 року.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про призначення позачергових виборів міського голови Кривого Рогу.

Фракція "Самопоміч" заявила, що відмовляється голосувати, допоки у Верховній Раді України не буде розглянуто законопроект щодо перевиборів у Кривому Розі.

Компромісу щодо питання проведення виборів на окупованих територіях Донбасу на перемовах у Мінську до кінця року досягнути не вдасться.