ru.tsn.ua

В Єйську заявили, що відправили уламок малайзійського "Боїнга" назад на Донбас

  Уламок збитого бойовиками на Донеччині малайзійського "Боїнга", який був доставлений в місто Єйськ (Краснодарський край РФ), нібито повернули на Донбас.

  Про це йдеться в заяві голови правління крайової всеросійської громадської організації "Бойове братство" Валерія Ярко, опублікованому на сайті видання "Діловий Єйськ".

  Він підтвердив, що, коли представники "Бойового братерства" привозили в Донбас гуманітарну допомогу, їм нібито передали фрагмент літака.

  "Розуміючи, що всі фрагменти літака є речовими доказами, регіональне відділення "Бойового братерства" вирішило повернути фрагмент на Донбас і порекомендувати передати його представникам міжнародної слідчої групи", - йдеться в повідомленні видання.

  Згідно інформації, напередодні фрагмент був нібито відправлений у Донецьку область.

  Нагадаємо, за даними ЗМІ федерації, музей російського міста Єйськ, до 70-річчя перемоги у Другій світовій збирається додати до експозиції фрагмент малайзійського "Боїнга", підібраний на місці катастрофи на Донбасі. Зазначається, що його нібито, передали росіянам мешканці селища Розсипне.

  У свою чергу глава МЗС Нідерландів Берт Кундерс назвав недопустимим і обурливим намір Росії виставити у музеї уламок Боїнга, збитого торік в небі над Донецькою областю.

  Попередній матеріал
  Майбутнє безпеки Польщі залежить від долі України - Коморовський
  Наступний матеріал
  Тіло загиблого добровольця "Азову" з Грузії вдалося забрати з лінії зіткнення

  Нідерланди назвали недопустимим намір Росії виставити у музеї уламок "Боїнга"

  Нідерланди обіцяють у липні опублікувати результати розслідування катастрофи Боїнга MH17

  Версія збиття ракетою малайзійського "Боїнга" з підконтрольної бойовикам територтії є пріоритетною - Шокін

  З України до Нідерландів вилетів літак із останками жертв малазійського "Боїнга"