квіти перед посольством Нідерландів 5.ua

В Україні розпочалися меморіальні заходи до роковин катастрофи Boeing-777

  У Києві до посольства Королівства Нідерландів з квітами прийшли народні депутати та містяни.

  Зібралися під цим дипломатичним представництвом тому, що саме Нідерланди зазнали найбільших втрат у катастрофі. Внаслідок атаки російсько-терористичних формувань загинули 154 громадянина цієї країни. Українські політики та громадські активісти одягли чорні футболки із написом "Один рік на небесах".

  Крім квітів приносять із собою і дитячі іграшки, адже у катастрофі рейсу МН-17 загинули 80 дітей та підлітків. Люди, які прийшли до посольства, наголошували, що трагедію малайзійського Boeing не можна забути, а її винуватці мають бути покарані.

  "Я прийшла з квітами, тому що порахувала, що маю згадати, як звичайна людина, про цих загиблих людей. Адже там були діти, і жінки, і сім'ї", - говорять містяни.

  "Міжнародний трибунал в Гаазі, який розслідував злочини в колишній республіці Югославія, також дуже довго розшукував військових злочинців. Думаю, що рано чи пізно на тій лаві буде знаходитися і вище керівництво Російської Федерації, а тим більше, їхні військові, які виконували злочинні накази", - зазначив Юрій Луценко.

  "Я хочу висловити свою щиру вдячність за любов та співчуття, яке український народ висловлював протягом року, з приводу події, яка сталася. Торік, коли трапилася ця надзвичайна подія, люди створили тут море із квітів. І це співчуття, воно виписано на скрижалях спільної пам'яті народу Нідерландів", - сказав надзвичайний і повноважний посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхаувер.

  Нагадаємо, рівно рік тому в небі над Донецькою областю збили пасажирський лайнер авіакомпанії Малайзійські авіалінії, в якому 298 людей летіли з Нідерландів до Малайзії.

  Попередній матеріал
  Велика Британія допоможе Україні боротися з російською пропагандою по всьому світу – прем'єр
  Наступний матеріал
  Внаслідок стрілянини в американському Теннессі загинули чотири людини