president.gov.ua

Україна та Австралія координуватимуть дії зі створення міжнародного трибуналу щодо MH-17

  Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Австралії Тоні Ебботтом, в ході якої було обговорено питання створення міжнародного трибуналу щодо притягнення до відповідальності винних у катастрофі літака MH-17.

  Про це повідомила прес-служба глави держави.

  "Президент України та Прем'єр-міністр Австралії детально обговорили питання реалізації спільної ініціативи Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України стосовно заснування міжнародного кримінального трибуналу з метою притягнення до відповідальності винних у злочинах, пов'язаних зі збиттям літака. Співрозмовники домовилися тісно координувати цю важливу ініціативу, зокрема на рівні глав зовнішньополітичних відомств ", - йдеться у повідомленні

  Лідери України та Австралії зазначили, що, вирішуючи питання створення міжнародного кримінального трибуналу, міжнародне співтовариство має продемонструвати готовність надавати адекватну відповідь загрозам безпеки цивільної авіації та міжнародному миру і стабільності в цілому.

  Крім того, Порошенко висловив співчуття австралійському народові у зв'язку з річницею збиття літака MH17 "Малайзійських авіаліній". Президент України зазначив, що українці поділяють біль та скорботу кожного, хто втратив близьких та рідних внаслідок цього жахливого злочину. Ебботт подякував за сильний виступ з нагоди трагедії.

  Нагадаємо, Президент України створив робочу групу з питань, пов'язаних із запровадженням міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті Boeing-777 на Донбасі.

  Попередній матеріал
  В Одесі під адміністрацією протестують проти призначення Гайдар
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську стартував відбір міліціонерів до експериментальної патрульної служби (фото)