боїнг 777
5.ua

Подробиці розслідування авіакатастрофи малайзійського Boeing над Донбасом

  Розслідування катастрофи рейсу МН-17 над Донбасом завершать до кінця цього року. Це припустив генеральний прокурор України. Міжнародна команда слідчих не занурюється в деталі того, що виявила, але кілька ключових моментів усе ж потрапили в пресу. Міжнародні слідчі розглядають нині кілька версій падіння літака Малайзійських авіаліній, який потерпів катастрофу неподалік селища Грабове на Донеччині.

  За словами Генпрокурора Віктора Шокіна, найімовірніше, на думку міжнародних слідчих, літак збили з території Донецької області, яка не контролювалася українською владою. Натомість каже Генпрокурор, слідчі не знайшли причетності до катастрофи українських Збройних сил.

  "Основною версією є те, що цей літак був збитий з території Донецької області і був збитий сепаратистами. Тому якщо хтось із вас чи ваші канали, інші канали знає якісь подробиці чи може щось повідомити з питань цієї катастрофи чи переміщення о цих засобів транспортних, що були названі, я вас дуже прошу повідомте це до нас", - зазначив Шокін.

  Свідків пересування комплексу та запуску ракети, яка ймовірно і збила літак, а також - тих, хто має інформацію щодо членів екіпажу "Буку", шукають і слідчі спільної групи, до якої входять представники Малайзії, Нідерландів, України, Бельгії та Австралії. Роботі групи перешкоджає те, що бойовики і російські військові не пускають фахівців на місця падіння літака.

  Літак МН-17 "Амстердам - Куала Лампур" Малайзійських авіаліній упав на Донеччині 17 липня 2014 року. У катастрофі загинули усі 298 людей, що перебували на борту. Серед них - 80 дітей.

  Максим Волобоєв, Владислав Каретник, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Увесь судовий корпус України має пройти тотальну люстрацію - нардеп
  Наступний матеріал
  НАТО має підтримати Україну, Молдову та Грузію – Столтенберг

  Версія збиття ракетою малайзійського "Боїнга" з підконтрольної бойовикам територтії є пріоритетною - Шокін

  Генконструктор Су-25 спростував російську версію загибелі малайзійського Boeing

  Нідерланди оприлюднили частину документів про катастрофу Boeing 777

  30 експертів малайзійської поліції сьогодні вирушать на місце авіакатастрофи "Боїнга"