міжнародні експерти по Boeing-777
5.ua

Міжнародні експерти повернулися до місця падіння Boeing на Донеччині

  Міжнародна пошукова команда повернулася до місця падіння Boeing Малайзійських авіаліній на Донеччині.

  Поблизу села Грабове експерти вшанували загиблих хвилиною мовчання. Потім  відгородили місце майбутніх пошуків стрічкою.

  Від часу катастрофи минуло вже дев’ять місяців і на місцях падіння уламків лишилося саме згарище. Цього разу пошуковці оглянуть його особливо ретельно. Їм потрібно знайти останки двох людей, яких досі не ідентифікували. Загалом на лайнері летіли 298 людей із десяти країн.

  У складі пошукової команди  - нідерландці, австралійці та малайзійці. 20 експертів працюватимуть на місці падіння уламків, ще десять лишатимуться на базі в Харкові.

  "Ми тут, щоби зібрати на згарищах усе, що там лишилося. Включно з людськими останками, які ми відвеземо до Нідерландів. Усі частини літака, що будуть знайдені, теж полетять до Нідерландів. Ми оглянемо землю сантиметр за сантиметром, зберемо все. І шукатимемо вглибині ґрунту", - зазначив представник поліції Нідерландів Міхель Маршанд.

  Повернення останків - один із трьох пріоритетів міжнародного слідства. Інші два - з’ясування причин і обставин катастрофи та затримання її винуватців. Про це представники уряду Нідерландів заявили в Гаазі, на зустрічі з представниками постраждалих країн. Україну на ній представляв голова МЗС Павло Клімкін.

  Голландці подякували за співпрацю і зауважили, що після завершення пошуків зможуть зосередитися на покаранні винних. Робоча версія слідства - Boeing збили бойовики з російської системи "Бук". Офіційно звинувачення поки не висунуті.

  Попередній матеріал
  Українська делегація відбула до Вашингтона для участі у зборах МВФ та Світового банку
  Наступний матеріал
  Те, що росіян налякала наша стратегія національної безпеки це добре, отже, вона правильна - Пашинський

  Міжнародні експерти поновлять пошуки на місці катастрофи Boeing МН-17

  Експерти з Малайзії вирушили до України для відновлення обстеження місця аварії Boeing-777

  Нідерландська прокуратура підозрює російського генерала у причетності до загибелі малайзійського Boeing-777

  Подробиці розслідування авіакатастрофи малайзійського Boeing над Донбасом