боїнг уламки
5.ua

Міжнародна пошукова місія зняла відеозвернення до свідків у розслідуванні катастрофи рейсу MH17

  Міжнародною спільною слідчою групою у складі спеціалістів Королівства Нідерландів, Бельгії Австралії Малайзії та України розслідується катастрофа літака Малайзійських авіаліній, рейсу МН 17 "Амстердам – Куала-Лумпур".

  Досліджується кілька версій події, які спричинили цю трагедію, повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

  Йдеться, що найбільш вірогідною з них є версія про збиття літака ракетою зенітно-ракетного комплексу "БУК", запущеною з території Донецької області, яка контролюється сепаратистами.

  Повідомляється, що в рамках дослідження цієї версії слідча група розшукує свідків, які можуть надати інформацію щодо транспортування комплексу "БУК" по території Донецької та Луганської областей в період з 17 до 18 липня 2014 року, екіпаж цього комплексу, а також час та обставини запуску ракети.

  Під час роботи міжнародної пошукової місії на місці падіння літака вже робилося звернення до свідків. Проте, на даний час, маючи конкретні докази можливої причини катастрофи, міжнародна спільна слідча група додатково звертається до осіб, які можуть надати інформацію щодо обставин транспортування "БУК" та запуску ракети.

  Це звернення не означає, що міжнародною спільною слідчою групою вже остаточно і беззаперечно встановлена причина катастрофи рейсу MH17. Необхідно продовжити розслідування. З цієї причини у новому зверненні висловлено додаткове прохання до свідків надати інформацію, яка може допомогти розслідуванню трагедії.

  Вказане звернення сьогодні розповсюджено онлайн на веб-сайтах і в соціальних медіа країн – членів міжнародної спільної слідчої групи, через сайти газет, радіо- і телевізійних станцій.

  Відео ілюструє процес транспортування ракетної системи "БУК" на тягачі по території Донецької та Луганської областей, а також оприлюднює частини телефонних розмов сепаратистів.

  У зверненні підкреслюється, що навіть незначна інформація також може бути корисною для розслідування. 

  Попередній матеріал
  На Харківщині СБУ ліквідувала канал фінансування терористів, організований лідером "Оплоту"
  Наступний матеріал
  Міліціонери 11-го зведеного загону МВС Житомирщини повернулися із АТО без втрат

  Розслідування катастрофи МН17 має бути завершене до кінця року - Шокін

  Версія збиття ракетою малайзійського "Боїнга" з підконтрольної бойовикам територтії є пріоритетною - Шокін

  З України до Нідерландів вилетів літак із останками жертв малазійського "Боїнга"

  Нідерланди збираються у квітні поновити пошуки на місці падіння "боїнга" MH17