Боїнг
5.ua

Міжнародна місія з розслідування аварії "Боїнга" завершена - міністр безпеки Нідерландів

  Міністр безпеки Нідерландів заявив про завершення роботи міжнародної місії з розслідування аварії "Боїнга".

  Робота міжнародної пошукової місії в рамках розслідування причин катастрофи "Боїнга" Малайзійських авіаліній в Донецькій області минулого літа завершена, повідомив міністр безпеки та юстиції Королівства Нідерланди Герард Адріан ван дер Стюре, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Ми вважаємо нашу пошукову місію завершеною", - сказав він журналістам у суботу в міжнародному аеропорту "Харків". Разом з тим він не виключив, що можуть бути знайдені нові матеріали для слідства: "Це не означає, що надалі не будуть виявлені нові матеріали, але все, що можна було знайти, все, що ми могли зробити в рамках своїх повноважень, було знайдено і підготовлено до відправки".

  Міністр висловив подяку центральній і місцевій владі України, органам прокуратури, митниці, Держслужбі України з НС, а також всьому українському народу за допомогу в роботі місії. Він також зазначив, що завершення роботи місії означає виконання обіцянки, даної всій світовій спільноті.

  "Сьогодні ми з вами проводжаємо останній літак, останні останки, які будуть повернуті сім'ям загиблих. І сьогодні ми можемо сказати, що ми виконали свою обіцянку, дану світовій спільноті", - сказав нідерландський міністр.

  Попередній матеріал
  Житомирські правоохоронці повернулися на ротацію із зони АТО
  Наступний матеріал
  Військовослужбовець ЗСУ підірвався на вибуховому пристрої на Луганщині

  Нідерланди назвали недопустимим намір Росії виставити у музеї уламок "Боїнга"

  Нідерланди обіцяють у липні опублікувати результати розслідування катастрофи Боїнга MH17

  Версія збиття ракетою малайзійського "Боїнга" з підконтрольної бойовикам територтії є пріоритетною - Шокін

  З України до Нідерландів вилетів літак із останками жертв малазійського "Боїнга"