112.ua

Доповідь Нємцова містить докази причетності Росії до збиття Boeing МН-17 на Донбасі

  Доповідь убитого російського опозиціонера Бориса Нємцова, яку сьогодні оприлюднили його соратники, містить докази причетності російської сторони до збиття пасажирського літака Boeing МН-17 над Донбасом у липні минулого року.

  Матеріали, які збирав політик, а по смерті – його соратники, доводять присутність російських військ в Україні. Основні тези розкрили ще напередодні. Тепер повний текст доповіді "Путін. Війна" оприлюднили в Москві на прес-конференції.

  Голова регіонального відділення партії "РПР-ПАРНАС" у Москві Ілля Яшин повідомив, що джерелами зібраних матеріалів стали родичі загиблих солдатів, офіційні особи в Києві та офіційні особи в Москві – анонімно.

  "Ми провели значну роботу з відкритими джерелами, які лягли в основу цієї доповіді. Головний висновок нашої доповіді полягає в тому, що ми зібрали і систематизували, як нам здається, вичерпні докази присутності на території України російських збройних сил, а також груп найманців, які рекрутуються, фінансуються і направляються на територію України для того, щоб взяти участь проти офіційних властей і силових структур української держави", - заявив соратник Нємцова.

  Попередній матеріал
  Прес-служба Кремля цензурувала московську заяву Меркель про Крим
  Наступний матеріал
  Раді не вистачило голосів для прийняття законопроектів про спрощення отримання статусу учасника бойових дій

  Доповідь Нємцова: Російська влада вербує, озброює і перекидає бойовиків на Донбас

  У серпні минулого року в Україні загинули 220 російських солдатів - доповідь Нємцова

  У Росії опублікували останнє розслідування Нємцова