бойовики
бойовики lastnews.com.ua

"Вони окопуються, а ми – ні": в чому переваги окупантів під час перемир'я – Воронкова

Читайте по-русски
Фронтовики змушені чемно поводитися з ворожими ДРГ та снайперами

Окупанти на Донбасі використовують перемир'я для укріплення своїх позицій, чого не можуть робити українські військові. Про це у студії "5 каналу" розповіла голова ГО "Волонтерська сотня Добра воля" Наталія Воронкова.

"Та сторона під'їжджає технікою, вони окопуються, заливають шанці бетоном. Вони укріплюються, але нам такої можливості не дають. Тому та сторона має більш технічно виважені укріплення. Ми, таким чином, за рахунок перемир'я надали їм перевагу окопатися і зробити собі гарні укріплення. Як на мене, це просто несправедливо і так розуміють і хлопці на передовій", – розповіла Воронкова.

Також, за словами волонтерки, фронтовики змушені чемно поводитися з ворожими ДРГ та снайперами.

"Я чую, як хлопці між собою розмовляють і кажуть: о, в нас зайшли ДРГ, була спроба заходу. Вони зайшли тихо, подивилися, поставили пару розтяжок і пішли. Наші знайшли і зняли ці розтяжки. Відбувся тихий захід ДРГ і тихе знешкодження його результатів. Ну, але я не розумію, як повинні працювати групи контрснайпінгу. Якщо вони бачать, що з тієї сторони працюють снайпери, чи мають право вони зараз діяти у відповідь?" – сказала Воронкова.

Повне відео розмови з волонтеркою можете переглянути тут:

Як повідомляв 5.UA, незважаючи на перемир'я, внаслідок ворожих обстрілів загинув ще один військовослужбовець зі складу Об'єднаних сил.

Попередній матеріал
Волонтери готують сюрприз захисникам до Дня Державного прапора і Дня Незалежності – подробиці, які можна розповісти
Наступний матеріал
"Чи то хрестив, чи проклинав": на Приморському напрямку ворог залучив священників до провокацій