Розпущений парламент Криму завтра затвердить результати "референдуму"

  Результати нелегітимного "референдуму" будуть затверджені завтра на сесії розпущеної Ради Криму. Початок засідання запланований на 10-ту ранку. Про це повідомив самопроголошений прем’єр автономії – Сергій Аксьонов.

  Водночас, місцеві дільничні комісії повідомляють про високу активність виборців на референдумі. Зокрема, голова Севастопольської комісії, Валерій Медведєв, наголосив – люди навіть вишиковуються у черги, щоби дістатися місць голосування.

  Плебісцит в автономії триває вже 6-ту годину. Відкриті усі 1205 виборчих дільниць. Нагадаємо, підтримали волевиявлення мешканців півострова Росія, Венесуела, Сирія та Північна Корея. Натомість, ані українська влада, ані більшість країн світу – не визнають законність референдуму. Мешканці автономії мають у бюлетенях два варіанти для голосування. Перший – підтримка входження Криму до складу Росії як суб’єкта Федерації, і другий – повернення до конституції Криму зразка 1992-го року. На референдумі відсутній рівень мінімальної явки, тож результати будуть визнані за будь-якої кількості людей, що проголосують.

  Учасники референдуму (Севастополь): "Мы хотим, чтобы у нас на полуострове была стабильность и надежность, чтобы нашим детям было хорошо".

  Учасники референдуму (Севастополь): "Мне хочется плакать, что я наконец-то возвратился на свою родину".

  Учасники референдуму (Сімферополь): "Это не значит, что мы получим какие-то блага очень быстро, но надеемся, что жизнь у нас будет легче".

  Учасники референдуму (Бахчисарай): "Ну, отдать свой голос за референдум, чтоб с Россией быть".

  Журналіст: "А вот много людей бойоктируют референдум".

  Учасники референдуму (Бахчисарай): "У каждого свое мнение".

  Попередній матеріал
  Журналістка з російським паспортом проголосувала на "референдумі" в Криму
  Наступний матеріал
  Мер Сімферополя: результат референдуму буде "суперочікуваним"