Кримські татари побоюються нової депортації

  Лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в інтерв'ю сказав, що його народ побоюється нової депортації. Про це повідомляється

   Кримські татари зіткнулися з катастрофою в XX столітті і були депортовані з Криму Сталіним. Цей народ був змушений жити у вигнанні протягом 50 років.

  "Крим - це наша Батьківщина… Нам немає куди піти, окрім Криму. Ми не знаємо, чи буде Крим під контролем Росії, чи Україна спробує відновити свій контроль у майбутньому. Однак міжнародне співтовариство має прийняти рішення щодо цієї несправедливості. Ми, як кримські татари, не збираємося схвалювати цю несправедливість", - вважає Чубаров.

  За думкою політика, цей референдум в Криму є лише формальністю та його проводили лише для того, щоб ошукати світову громадську думку. Росіяни залякували людей, тому це не був справжній референдум і результати його є сфальсифіковані.

  Разом з тим Чубаров підкреслив, що не виключає нової депортації чи інших репресій відносно кримських татар з боку російської влади.

  "Всім відомо, що ми не підтримуємо росіян. Якщо Крим переходить під контроль (Росії - Ред.), проросійські сили можуть вдаватися до таких кроків проти нашого народу. Є такі побоювання серед нашого народу, - сказав Рефат Чубаров журналістам, - Нас дуже турбує, щоб тут не було масштабних провокацій. Ми намагаємося запобігти будь-якому етнічному насильству. Організація Об'єднаних Націй і Рада Європи повинні шукати мирного вирішення цієї кризи".

  Попередній матеріал
  В Запорізький області СБУ затримала озброєну групу
  Наступний матеріал
  Японія не визнає результатів кримського "референдуму"