Джемілєв: кримські татари ігнорують "референдум"

  Кримські татари не беруть участі у нелегітимному референдумі. Це 5-му каналу підтвердив колишній голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв.

  За його словами, у деяких місцях компактного проживання татар у Криму навіть не обладнали виборчих дільниць. Джемілєв також прокоментував інформацію самопроголошеної влади автономії про високу явку виборців на референдумі: на думку нардепа, такі заяви були передбачуваними.

  Мустафа Джемілєв, народний депутат, "Батьківщина": "Крымские татары не идут, а вот, как мне сообщили, в Бахчисарайском районе вообще, по-моему, не сделали избирательных участков. Но то, что там поставили 44, 99%... Если утром 44 – я думаю, к вечеру будет 120%. Ничего в этом удивительного нет. Они нарисуют ту картину, которая им надо. Придавать значение этому референдуму вряд ли стоит, это спектакль какой-то. Было несколько таких вещей, что забирали паспорт у людей, говорили – заберешь после референдума. Там скандалы подняли. Одним словом, в некоторых случаях забирали паспорта и убегали. Предполагалось, что их будут использовать для референдума, хотя это тоже очень глупо, потому что никто их не контролирует. Что они захотят записать – то и запишут".

  Мустафа Джемілєв зараз перебуває у Туреччині. Сьогодні у нього запланована зустріч із прем’єр-міністром країни та міністром закордонних справ. Підсумки візиту він обіцяє розповісти завтра на прес-конференції.

  Попередній матеріал
  У Харкові – проросійський мітинг з вимогою федералізації
  Наступний матеріал
  "Аксьоновці" побили представників Червоного хреста і відібрали у них авто