До Криму прибула організована Росією група "євроспостерігачів"

  До Криму на референдум прибула група людей, які представляються, як спостерігачі, запрошені Росією з європейських організацій. У суботу ввечері їхній літак сів у Сімферополі.

  Усі одностайно висловлюють підтримку легітимності волевиявлення та права кримчан на відокремлення від України. Щоправда, представництво Європарламенту в Україні запевняє – від їхньої організації в Криму нікого немає.

  Ольга Ковітіді, член парламенту Криму: "Я обращаюсь ко всему европейскому сообществу, всем, кто не на словах, а на деле говорит о демократии – поддержите Крым! Помогите нам сегодня, потому что вы нам очень нужны".

  Матеуш Піскорський, директор "Європейського центру геополітичного аналізу": "К сожалению, украинские власти, украинское руководство, не признавая этого референдума или считая, что этот референдум имеет нелегитимный характер, не предоставляют возможности голосования, принять участие в референдуме в воинских частях, в том числе здесь, в Крыму".

  Бела Ковач, "незалежний член" Європарламенту: "И неважно, что в Крыму живут в основном русские, крымские татары, украинцы соответственно. Неважно. Надо дать народу право для того, чтобы высказать свое мнение".

  Попередній матеріал
  Турчинов закликав кримчан бойкотувати псевдореферендум
  Наступний матеріал
  Озброєні "аксьоновці" розкрадають пальне із захопленої бази