Фото hurriyetdailynews.com

З’явились фото рибальського судна, якого злякався російський військовий корабель

Напередодні російський сторожовий корабель "Сметливый" стріляв у бік турецького сейнера, який, начебто, йшов на таран.

Турецькі ЗМІ оприлюднюють фото "страхітливого" рибальського сейнера Geçiciler Balıkçılık-1, який так налякав російських військових, що ті почали відстрілюватись. Також опубліковано низку інтерв’ю з самими рибалками, які розповіли свою версію інциденту.

Зокрема, капітан риболовецького судна Музаффер Гечіджі запевнив, що жодної стрілянини його команда не помітила, передає агенція Anadolu. Він зазначив, що його команда рибалила у міжнародних водах, де плаває багато інших кораблів.

"Ми не знаємо, що сталося. Пропливли по своєму шляху. Розвантажили рибу і пішли відпочивати. Увечері нам сказали, що "по вас стріляли з російського корабля". Ми не бачили ні пострілу в нашу сторону, ні самого корабля, але хлопці запитали мене: "Що це за корабель?". А я їм відповів, "Це не наш корабель, швидше за все натівський". Не звернули уваги. Ми не бачили нічого незвичайного. Припустимо, я один не побачив. Разом зі мною працюють 30 осіб, вони теж не побачили чи що?" – дивується капітан.

За словами Музаффера Гечіджі, співробітники берегової охорони розмовляли з ним, і їх маршрут руху вказано на пристрої. "Маршрут нашого руху вказано на пристрої. Власне кажучи, ми працюємо тільки в міжнародних водах і в наших територіальних водах, ніде більше", - сказав він, і зазначив, що не чули ніякого звуку і могли пройти на відстані однієї милі від російського корабля.

/
/
/

Попередній матеріал
Данилюк: Якщо не буде ухвалено Держбюджет-2016, існує ризик замороження співпраці з МВФ
Наступний матеріал
Армія Асада заявляє, що повернула під контроль стратегічну базу ВПС під Дамаском