tverigrad.ru

У Петербурзі зупинився завод – бракує комплектуючих з Туреччини

  Завод Bosch-Siemens під Петербургом припинив виробництво пральних машин через брак комплектуючих з Туреччини.

  Деталі побутової техніки затримані на митниці, передає Meduza. З тієї ж причини найближчим часом на заводі буде зупинено виробництво холодильників.

  Про інцидент повідомив голова комітету з промислової політики та інновацій Санкт-Петербурга Максим Мейксін. Він розповів: "9-го числа зупинився завод з виробництва пральних машин Bosch-Siemens, сьогодні доопрацьовує останню зміну завод з виробництва холодильників.

  Припинення роботи підтвердили агенції РБК два незалежні джерела, обізнані із труднощами підприємства. Офіційний представник заводу від коментарів відмовився. При цьому, комплектуючі для побутової техніки не входять до переліку санкційної продукції з Туреччини, затвердженого урядом РФ.

  Російські митники почали затримувати на кордоні вантажі з Туреччини відразу після того, як 24 листопада турецькі винищувачі збили російський бомбардувальник Су-24. Тоді Кремль ініціював хвилю антитурецької істерії у ЗМІ та органах влади, запровадив санкції та чинить нові провокації. Усе це уже призвело до дефіциту низки товарів у самій РФ – наприклад, до курйозної нестачі турецької тканини для пошиття футболок з антитурецькими гаслами.

  Попередній матеріал
  У "Народному фронті" повідомили, про що говоритимуть на зустрічі з Порошенком
  Наступний матеріал
  В окупованому Донецьку розшукують "хитрого і жадібного" Курченка