kibrisgazetesi.com

Туреччина в листі до Радбезу ООН розкрила подробиці знищення російського Су-24

Російський Су-24 залетів до турецького повітряного простору на 2 км, але встиг там пробути лише 17 секунд.

Представник Туреччини при ООН надав до Ради безпеки Організації офіційний лист з описом подробиць збиття російського бомбардувальника Су-24. Документ опублікував міжнародний телеканал Aljazeera на своєму сайті. У листі докладно описано час і обставини порушення російськими літаками повітряного простору Туреччини. У документі вкотре вказується, що російські пілоти 10 раз були попереджені за екстреним каналу.

У повідомленні йдеться: "Вранці 24 листопада два літаки Су-24 невідомої приналежності наблизилися до кордону Туреччини в провінції Хатай. Протягом 5 хвилин літакам по екстреному каналу 10 разів було винесено попередження і наказано змінити курс на південь.

Обидва літаки, проігнорувавши це попередження, продовжили рух, і порушили на висоті 19000 футів (~ 5,8 км) повітряний простір Туреччини на глибину 1,36 милі (~ 2,2 км) на відрізку в 1,15 милі (~ 1 , 85 км) протягом 17 секунд, починаючи з 9:24:05 за місцевим часом".

Після цього перший літак покинув повітряний простір Туреччини, але другий продовжував знаходиться над територією країни. "По літаку 2 в момент, коли він перебував у повітряному просторі Туреччини, відкрили вогонь турецькі F-16, які здійснювали патрулювання цього району відповідно до своїх бойових статутів. Літак 2 упав на сирійському боці турецько-сирійського кордону", - зазначено у документі.

Нагадаємо, сьогодні у Пентагоні підтвердили: російський Су-24 проігнорував 10 турецьких попереджень.

Попередній матеріал
Обама про збитий російський Су-24: Туреччина мала право на захист
Наступний матеріал
Стрілянина на півночі Франції: невідомі зловмисники захопили заручників